Tieto webové stránky využívajú na poskytovanie svojich služieb súbory cookies. Viac informácií.

KONTAKTY

PRÍRODNÁ LEKÁREŃ s.r.o.
OTVÁRACIE HODINY:
lekáreň je zrušená

           

 

 


Poradenstvo » » Mgr. Milota Pfeffer

Mgr. Milota Pfeffer

Magistra farmácie, skúsená dlhoročná certifikovaná odborníčka na homeopatiu a Bachovu kvetovú terapiu, numerologička, učiteľka meditácie a pozitívneho myslenia.

O mne:

Po 13-ročnej práci v lekárni som si uvedomila,  že chemické lieky nielenže majú nežiadúce účinky, ale neodstraňujú príčinu ochorenia a potláčajú jeho dôsledok. Okrem toho opomíjajú jeho duchovné posolstvo, ktoré nás chcela choroba naučiť..

Pobudla som mesiace v Austrálii, kde má moja teta terapeutické centrum a neskôr opakovane v Indii v horách Svetovej duchovnej Univerzity. Naučila som sa a pochopila som, že pre človeka je potrebný tzv  holistický prístup, ktorý lieči celého človeka, nielen jeho chorý orgán a vidí súvislosti medzi jednotlivými orgánmi a medzi fyzickým a psychickým zdravím.

Po návrate z Austrálie v roku 1995 som sa začala intenzívne zaoberať štúdiom homeopatie a Bachovej kvetovej terapie. Postupne som získala niekoľko medzinárodných certifikátov.

V súčasnosti sa už viac ako 20 rokov venujem terapiám: homeopatia, Bachova kvetová terapia, fytoterapia, ayurvéda. Robím terapeutické rozhovory, využívam moje poznatky z numerológie a irisdiagnostiky. Liečba prebieha s pomocou prírodných prostriedkov a uvedomením si posolstva, ktoré nám chce naša Duša povedať cez telo. Bola som svedkom mnohých priam zázračných vyliečení...

Držím sa tézy Bachovej terapie: „Disharmónia duše je príčinou ochorenia tela“, preto robím tiež kurzy Bachovej terapie aj kurzy Meditácie a pozitívneho myslenia...

Milujem prírodu a zvieratá, pestujem a zbieram liečivé rastliny, z ktorých pripravujem tinktúry  na mojej chalupe v horách na Strednom Slovensku.