Tieto webové stránky využívajú na poskytovanie svojich služieb súbory cookies. Viac informácií.


Úvod » Biokozmetika a ekodrogéria » Ekodrogéria » Dámska hygiena » ELLEN Super tampóny 8 ks


    

ELLEN Super tampóny 8 ks

skladom

 

Skladom: 0,00 ks
naša cena bez DPH: 7,02 EUR
naša cena s DPH (20 %):
8,42 EUR

ELLEN Super tampóny 8 ks

Tampóny s obsahom patentovaných kyslomliečnych baktérií , ktoré podporujú vaginálnu mikroflóru a zlepšujú vaginálne zdravie.   

Baktérie Lacto Naturel obsiahnuté v probiotických tampónoch ellen sú bežne vyskytujúce sa v zdravej vaginálnej mikroflóre. ellen obsahujú probiotické kmene baktérií mliečneho kvasenia, Lacto Naturel:

 • Lactobacillus fermentum LN 99
 • Lactobacillus gasseri LN 40
 • Lactobacillus rhamnosus LN 113

Každý tampón obsahuje 800 miliónov živých baktérií probiotického kmeňa LN. Intenzita menštruačného krvácania je u každej ženy rozdielna. Rozdielne veľkosti tampónov ellen majú rozdielnu absorpčnú schopnosť, aby sa tak prispôsobili meniacej sa intenzite krvácania. Pre dni s miernym krvácaním a pre tie, ktoré tampóny skúšajú po prvýkrát: ellen Mini, absorbujúce 6-9 ml, pre dni s miernym až stredne intenzívnym krvácaním: ellen Normal, absorbujúce 9- 12 ml, pre dni so stredne intenzívnym až silným krvácaním: ellen Super, absorbujúce 12-15 ml.

Probiotické tampóny sú vhodné:

 • pre ženy, u ktorých sa prejavila vaginálna nerovnováha
 • na obnovu vaginálnej mikroflóry
 • ako ochrana pred urogenitálnymi infekciami
 • napomáhajú udržiavať priaznivú hladinu pH

Pred zavádzaním je treba si dôkladne umyť ruky. Je treba odtrhnúť červený prúžok okolo tampónu v smere šípok. Odstráni sa celofánový ochranný obal zo spodnej časti tampónu a rozmotá sa šnúrka tampónu. Špička ukazováka sa umiestni na spodnú časť tampónu a odstráni sa horná časť celofánového ochranného obalu. Voľnou rukou sa zľahka roztiahnu veľké pysky, aby sa uľahčil prístup do pošvového vchodu. Pomocou ukazováka sa tampón zatlačí do pošvy tak hlboko, až kým nebude cítiť. Najjednoduchší spôsob je spočiatku zatlačiť tampón smerom hore a následne priečne smerom dozadu. Po zavádzaní tampónu je treba si opäť umyť ruky. Tampón sa udrží na svojom mieste svalmi panvového dna a nemôže sa posunúť smerom do maternice.

Zloženie:

Jadro tampónu ellen® je vyrobené zo 100% viskózy, ktorá má vysokú absorpčnú kapacitu. Šnúrka tampónu je vyrobená zo 100% bavlny. Netkaná povrchová vrstva je zo 100% polypropylénu.

Lacto Naturel ® (LN ®) je zmesou patentovaných probiotických kmeňov laktobacilov:  L. gasseri LN40, L.  fermentum  LN99  a L. rhamnosus LN113.

Bakteriálne kmene obsiahnuté v LN® sú prirodzenou súčasťou zdravej pošvovej mikroflóry, prirodzeným spôsobom produkujú kyselinu mliečnu, a tak udržujú vyváženú hodnotu pH a zdravé mikrobiálne prostredie.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.